Nasi podopieczni

Rodzina Grochowskich

Tragedia pod Piasecznem. 13 grudnia 2019r pożar strawił dorobek życia Państwa Grochowskich, marzenie rodziny o własnym domu trwało bardzo krótko.
Rodzice Monika i Łukasz z dwójką synów została przed świętami z dnia na dzień bez dachu nad głową. Pewnej nocy w ścianie w której znajdował się kominek ogień zaczął trawić konstrukcję domu. Gęsty dym, który pojawił się piętro wyżej zaalarmował mieszkańców. Pomimo szybkiej interwencji Straży Pożarnej ogień zniszczył konstrukcję, ściany i wyposażenie domu. Jakby tych nieszczęść było za mało to ledwo uratowane pozostałości po pożarze i składowane w magazynku za domem zostały skradzione. Bank odmówił wypłaty odszkodowania, rzeczoznawcy orzekli wady konstrukcyjne domu wybudowanego przez dewelopera (instalacja kominka nie posiadała izolacji ognioodpornej). Rodzina spędziła święta u rodziców i tam mieszka do dzisiaj. Potrzebują pilnie naprawić dach i ścianę działową gdyż budynek grozi zawaleniem.
Niezbędne są środki finansowe na odbudowę i wykończenie domu oraz na zakup sprzętu gospodarstwa domowego, mebli, wyposażenia i wielu artykułów codziennego użytku.
Prosimy o przekazanie 1% i wsparcie finansowe dla tej rodziny.

Przewiń do góry