Aktualności

Pomoc dla Macieja

maciejDostałem drugą szansę.
Wiem, że czeka mnie długa droga, ale wierzę, że przy wsparciu najbliższych i przyjaciół dam radę. Niestety powrót do zdrowia związany będzie z kosztami dalszego leczenia i rehabilitacji.
Jeżeli możesz mnie wesprzeć w tej trudnej drodze zasil konto Fundacji Kuźnia Nadziei.

Maciej Stołowski

Zwracamy się o wsparcie dla Macieja, który przez ostatnie 9 miesięcy dzielnie walczył o życie i zdrowie. Mamy nadzieję , że nasza wspólna pomoc pomoże mu wrócić do zdrowia i do nas. Potrzebne są tylko pieniądze ok. 80 tyś zł.

Maciej dowiedział się o diagnozie – „ RAK „ po konsultacjach w WCO ( Wielkopolskie Centrum Onkologii ). Zapadła decyzja o operacji, niestety okazało się , że guz jest nieoperacyjny. Po serii chemio i radioterapii wyniki pokazały, że choroba postępuje. Po szeregu konsultacjach w Poznaniu, Berlinie (gdzie zapadła decyzja o potrzebie szybkiej operacji, która została wyceniona na 40 tys.zł ) Kolejna prywatna konsultacja w Warszawie zaowocowała natychmiastowym przyjęciem Macieja na oddział, a po dwóch dniach przeprowadzono operację. Wreszcie po 9 miesiącach od usłyszenia diagnozy pojawiła się perspektywa skutecznej walki z chorobą. W wyniku bardzo skomplikowanego zabiegu guz został całkowicie usunięty. Trzymajmy kciuki i wesprzyjmy Macieja, w jego walce. Teraz pozostała nadzieja i długi ok. 80 tys. zł , ale myślimy, że teraz my damy radę.

Ten dar dobrej woli możecie wpłacać na konto Fundacji z tytułem : Pomoc dla Macieja

Przewiń do góry