Aktualności

Powitanie Lata 2017

W tym roku “Powitaliśmy Lato” 23 czerwca pod hasłem : atrakcje lotnicze. Plac Zielony zamienił się w małe lotnisko. Dzięki Aeroklubowi Poznańskiemu  udało się zaprosić kilku ciekawych pasjonatów lotnictwa. Gościem honorowym był pilot – instruktor Pan Aleksander Kujawski. Opowiedział dzieciom o swoich zainteresowaniach i pasji do latania szybowcami. Atrakcją był prawdziwy spadochron, śmigło samolotu i modele silników. Zaproszeni modelarze zaprezentowali swoje wspaniałe miniatury samolotów. Modele cieszyły się dużym zainteresowaniem zwłaszcza chłopców. Natomiast składanie z kolorowych papierów latających samolocików było atrakcją dla wszystkich. Konkurs na najdłuższy lot był prawdziwym wyzwaniem.Liczne nagrody wręczali modelarze, ale najatrakcyjniejsze okazały się dmuchane samoloty.
Tekst : Tadeusz Wojciechowski

Fundacja Kuźnia Nadziei po raz kolejny dofinansowała „Powitanie Lata” dla dzieci z Czerwonaka i GOPS .  Bardzo cieszyliśmy się z uśmiechu każdego dziecka.


Przewiń do góry

Uwaga!

W związku z likwidacją fundacji uprzejmie informujemy iż aktywny telefon do kontaktu 730 528 009 zostanie zablokowany od dnia 14.08.2024r.

W pilnych sprawach proszę pisać e maila na fundacjakuznianadziei@wp.pl