Aktualności

Apel!!! Pomoc dla szpitali

Drogi Kowalu Nadziei APEL!!!

Wolontariat Fundacja Kuźnia NadzieiW tak poważnej sytuacji pandemii spowodowanej koronawirusem bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa o pomoc, ale czynię to w trosce o istnienie naszych podopiecznych (chore dzieci, starsze osoby niesamodzielne) i nas wszystkich.

Poza stałymi naszymi działaniami na rzecz podopiecznych uruchomiliśmy pomoc dla służb medycznych, w szczególności dla szpitali zakaźnych. Aktualnie posiadane przez nich środki nie są wystarczające. Ich zdaniem zdecydowanie konieczne jest większe zabezpieczanie osobiste przed zarazą.

Mamy bezpośredni kontakt z zaopatrzeniowcem szpitala zakaźnego. Hurtownie posiadają artykuły niezbędne do funkcjonowania szpitali, ale odmawiają sprzedaży na przelew terminowy, szpitale nie mają zabezpieczonej gotówki na zwiększone zakupy. Środki finansowe zgromadzone na koncie fundacji z przeznaczeniem na pomoc dla szpitali można natychmiast wykorzystać, jest to ratunek dla pacjentów i personelu. Brakuje prawie wszystkiego. Zbiórki publiczne wspierają szpitale w wodę i podstawowe środki higieny. Fundacja może więcej, możemy zakupić w hurtowni medycznej wszystko zgodnie z zamówieniem szpitala i ratowników, to może uratować ich i nasze życie. Nie patrzmy kategoriami, że wyręczamy odpowiedzialnych, walczmy z całych sił o zdrowie nas wszystkich.

Żyjemy nadzieją, że epidemia nie dotknie nas tak mocno jak w innych krajach, myśli nasze skierujmy ku przyszłemu szczęściu i zdrowiu o które przyszło nam teraz walczyć.

Prezes Fundacji Kuźnia Nadziei

Tadeusz Wojciechowski

Przewiń do góry

Uwaga!

W związku z likwidacją fundacji uprzejmie informujemy iż aktywny telefon do kontaktu 730 528 009 zostanie zablokowany od dnia 14.08.2024r.

W pilnych sprawach proszę pisać e maila na fundacjakuznianadziei@wp.pl