Chcę pomóc

wolontariat

Chcesz podzielić się z nami cząstkę Twojego serca, to dobrze trafiłeś. Nasi podopieczni czekają na Twój dar. Każde nawet niewielkie wsparcie jakie chcesz udzielić naszej fundacji pozwoli nam czynić ich życie znośniejszym. Chcemy nieść radość osobom nieszczęśliwym, samotnym i cierpiącym. Oczekujemy od naszych Darczyńców nie tylko pomocy finansowej, ale również wsparcia w naszych działaniach. Możesz zostać wolontariuszem, możesz pomóc nam w przygotowaniu naszych projektów. Możesz pomóc w obniżeniu kosztów prowadzenia naszej fundacji poprzez podarowanie nam np.materiałów biurowych, a może masz pomysł na zorganizowanie jakiejś akcji na rzecz naszych podopiecznych.Nasza praca zależy od Wszystkich darczyńców, od każdego z Was niezależnie czy reprezentujesz firmę czy pomagasz sam.

Poproście swoich gości aby z okazji Waszego ślubu, komunii,urodzin lub innych ważnych wydarzeń w Waszym życiu, zamiast kwiatów przekazali cegiełkę dla naszych podopiecznych lub podarowali art. szkolne (zeszyty, flamastry, kolorowanki itp.). Pamiętajcie Każdy Dar to uśmiech na twarzy naszych podopiecznych ich rodziców i opiekunów. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za dar serca i zaufanie jakim nas obdarzacie.

Pamiętaj darowizna do 6% dochodu od osób fizycznych i 10% od osób prawnych jest zwolniona od  dochodu.

Wsparcie finansowe możesz przekazać na konto:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
NR: 66 2030 0045 1110 0000 0412 5200

Każdy polski podatnik może samodzielnie zdecydować, komu przekazać 1% podatku dochodowego. Skorzystaj z tego przywileju i w rocznym zeznaniu podatkowym PIT  wpisz w odpowiednią rubrykę kwotę podatku i cel na  jaki ma być przeznaczony.
Wsparcie rzeczowe: Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
email: wspieramkuznianadziei@wp.pl
tel.: 00 48 730 528 009
Przewiń do góry